Vabilo - premiera dokumentarnega filma Smisel je razumevanje zgodovine

Spoštovani,

Vabimo Vas na premiero dokumentarnega filma o prvih sto letih Oddelka za zgodovino

Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani

SMISEL JE RAZUMEVANJE ZGODOVINE

(Ž. Zwitter, B. Balkovec, B. J. Flajšman)

v ponedeljek, 24. maja 2021, ob 20.00 uri, YouTube kanal Oddelek za zgodovino FF UL.

O filmu: dokumentarni film Smisel je razumevanje zgodovine je nastal leta 2020 v lastni produkciji Oddelka za zgodovino FF UL. Scenarist in režiser je doc. dr. Žiga Zwitter, sodelavca sta izr. prof. dr. Bojan Balkovec (sorežija in montaža) in dr. Božidar J. Flajšman (snemanje, montaža).

Premieri bo sledil pogovor z ustvarjalci filma (voditeljica dr. Polona Balantič, v živo, YouTube kanal Oddelek za zgodovino FF UL).

(Pogovor z avtorji filma bo potekal takoj po predvajanju filma. Če se po filmu na vašem zaslonu ne pojavi znak predvajanja v živo na našem YouTube kanalu, osvežite spletno stran.)

S spoštovanjem,

doc. dr. Dušan Mlacović