Aktualni dogodki Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo na februarske dogodke.

• Kako se povezovati z drugimi ljudmi – mreženje

Četrtek, 10. 2. 2022, ob 13:30

Glavni izziv povezovanja z drugimi ljudmi je večinoma navezovanje prvega stika, iskanje stične točke in predstavljanje sebe v taki luči, da bomo 'izpadli dobro'. Na delavnici se bomo učili, kako pristopiti do drugih ljudi in narediti dober vtis.

• Kako napisati dober CV in učinkovito motivacijsko pismo

Ponedeljek, 14. 2. 2022, ob 9:00

Vas zanima, kaj je dober CV? Kaj vse je potrebno zapisati vanj? In kaj v motivacijsko pismo, da prepričamo delodajalca, da nas povabi na razgovor? Pridite na delavnico in spoznajte različne tipe pisne predstavitve delodajalcu ter koristne nasvete.

Prijavite se prek POPR-a.

• Kaj je potrebno vedeti pred odhodom v tujino zaradi zaposlitve?

Torek, 15. 2. 2022, ob 13:00

Vznemirjenje, ki ga s seboj prinese navdušenje nad novim svetom, se hitro konča, ko nam zagodejo birokratski ali pa kakršni koli drugi problemi. Da bo organizacija lažja, vas vabimo na delavnico, kjer boste zvedeli več o postopkih, ki jih je potrebno opraviti pri odhodu v tujino, pripravi akcijskega načrta in pridobitvi ključnih informacij glede prakse ali zaposlitve v tujini.

Prijavite se prek POPR-a.

• Študentsko delo za tuje študente v Sloveniji / Student Work for Foreign Students in Slovenia (v angleščini)

Četrtek, 17. 2. 2022, ob 14:00

Študentski servis bo predstavil specifike in pravila glede študentskega dela tujih študentov v Sloveniji.

• Komunikacija in osebnost – razumevanje sebe in drugih

Četrtek in petek, 17. in 18. 2. 2022, ob 9:00

Kakovostne komunikacije, ki bo ustvarila dobre odnose in zmanjšala možnost konfliktov, se je potrebno naučiti. Vabimo vas na 2-dnevno delavnico, kjer boste skozi predstavitev principov in metod transakcijske analize (TA) spoznali različne tipe osebnosti in načine komuniciranja. Prisotnost je obvezna na obeh dneh.

19. 10. 2020

03. 09. 2020