Dogodki v okviru projekta Kako si? (Ne)močno.

Društvo študentov psihologije Slovenije vabi na dogodke v sklopu projekta Kako si? (Ne)močno., ki se bo odvijal od 7. do 14. 10. 2021 na različnih lokacijah v Ljubljani (nekateri dogodki tudi prek Zooma).

Kako si? (Ne)močno. je del projekta Kako si?, ki ga Društvo študentov psihologije Slovenije ob svetovnem dnevu duševnega zdravja (10. oktober) organizira že štirinajsto leto zapored.

Glavni namen je ozaveščanje javnosti o pomenu duševnega zdravja. V sklopu projekta organizirajo kar dve okrogli mizi, kamor smo k sodelovanju povabili strokovnjake s področja duševnega zdravja. Skozi diskusijo bodo pod drobnogled postavili nasilje in njegov vpliv na duševno zdravje.

Pester program dopolnjujejo še delavnica samoobrambe, večer kratkih filmov, gledališka predstava in zanimiva predavanja na temo nasilja.

Da ne zamudite nobene pomembne informacije, obiščite Facebook povezavo do časovnice dogodkov in hitro pritisnite gumb “pridem”.

Dogodki so v celoti brezplačni, zahtevajo pa predhodno prijavo. Zbiranje prijav pa poteka na tej povezavi.

19. 10. 2020

03. 09. 2020