Konnichiwa! Predstavitev štipendij MEXT za Japonsko

Karierni centri Univerze v Ljubljani, Veleposlaništvo Japonske ter Center za pedagoško izobraževanje in Oddelek za azijske študije Filozofske fakultete vabijo na predstavitev štipendij MEXT za Japonsko. Dogodek bo potekal v sredo, 12. 1. 2022, ob 10. uri prek Zooma. Prijave zbirajo prek portala POPR.

Predstavnica Veleposlaništva Japonske v Sloveniji Darja Hrvatin bo predstavila MEXT štipendije za študente japonologije, podiplomskega raziskovalnega študija in dodiplomskega študija. Direktno iz Japonske se bo oglasila MEXT štipendistka Klavdija Kranc in predstavila svoje izkušnje s študijem in življenjem na Japonskem. Svojo izkušnjo bo delila tudi dr. Nina Golob, bivša MEXT štipendistka na Tokijski univerzi in asistentka na Filozofski fakulteti, kjer ponujamo tudi tečaje japonščine in poletne šole jezikov Daljne Azije za zunanje slušatelje. Čas bo tudi za vprašanja. Vljudno vabljeni!

19. 10. 2020

03. 09. 2020