Šmitkov večer: O migrantih, mobitelih in mamah: Raziskovanje skrbi na daljavo v indijskih družinah

Vljudno vas vabimo na petindvajseti Šmitkov večer, ki bo pod naslovom O migrantih, mobitelih in mamah: Raziskovanje skrbi na daljavo v indijskih družinah potekal v torek, 17. 10. 2023, ob 18.00, v predavalnici P3 na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo, Zavetiška 5.

Dr. Tanja Ahlin, postdoktorska raziskovalka na Oddelku za antropologijo Univerze v Amsterdamu, bo pripovedovala o svojem terenskem delu, o digitalnih tehnologijah v Indiji in Omanu ter o tem, kako za tiste, ki se zaradi dela preselijo v tujino, vsak klic domov šteje.

Pogovor bodo vodile asist. Veronika Zavratnik ter študentki Vanja Germ in Tisa Kučan Lah.

Pogovor bo fotografiran in predvidoma sneman.

Vabilo