Vabilo profesorjem na IKT delavnice

Spoštovani,

vabimo vas na petkove delavnice v okolju Moodle, ki jih bomo izvajali na daljavo prek aplikacije Zoom, predvidoma vsake tri tedne.

Prva delavnica bo v petek, 23. oktobra, ob 9.uri in bo namenjena začetnim uporabnikom in uporabnicam Moodla, saj se bodo udeleženci in udeleženke učili uporabe orodja "Kviz". Za sodelovanje na delavnici udeleženci in udeleženke potrebujejo svojo spletno učilnico, v kateri bodo orodje uporabljali.

Ne glede na vsebino delavnice bo prvih 15 minut srečanja (vedno) namenjenih splošnim vprašanjem in težavam pri uporabi Moodla, Zooma ali katere druge IKT.

Srečanje bo vodil dr. Marko Radovan.

Na delavnico se prijavite prek spletne strani E-izobraževanje. Prosimo vas, da sledite objavam na tej strani, saj bodo tukaj objavljena tudi druga izobraževanja s področja IKT.

19. 10. 2020

03. 09. 2020