Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije

16. in 17. 2. 2024 so na Filozofski fakulteti potekali informativni dnevi. Ocenjujemo, da nas je na informativnih dnevih obiskalo okoli 3000 dijakinj in dijakov. Največ zanimanja je bilo izraženega za študijski program Psihologija, prav tako za študijski program Azijske študije oz. njegove smeri (Japonologija, Koreanistika, Sinologija). V Referatu za dodiplomski študij so pripravili splošne informacije glede prijave in vpisa, za študente s posebnimi potrebami pa so študenti tutorji pripravili posebno srečanje, kjer so predstavili možnost pridobitve statusa in prilagoditve, ki so študentom na podlagi prošnje odobrene med študijem.

Intervju s prof. dr. Mladenom Dolarjem

Prof. dr. Mladen Dolar

Predavanje: Trideset let samostojnosti Slovenije

Predavanje: Trideset let samostojnosti Slovenije (avtor slike: Matjaž Brglez)