Konferenca Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov

Filozofska fakulteta bo med 1. in 3. februarjem 2023 gostila mednarodno konferenco Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov / Decentering sustainability: Towards local solutions for global environmental problems, ki bo potekala pod okriljem raziskovalne mreže OnSustainability. Najava tematskega osredotočenja in seznam povabljenih govorcev sta dostopni na spletni strani konference.

Vabljeni k udeležbi!

Srečanje z gostujočo profesorico predmeta Sodobni perzijski jezik 1 in Kultura islama

(Od leve proti desni) Predstojnik Oddelka za azijske študije doc. dr. Luka Culiberg, izr. prof. dr. Maryam Ghiasian in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Prof. dr. Boris A. Novak prejemnik zlatnika poezije 2024