Srečanje dekanje fakultete z novim direktorjem Francoskega inštituta v Sloveniji

V petek, 9. 9. 2022, sta Filozofsko fakulteto obiskala novi direktor Francoskega inštituta v Sloveniji gospod Karl Cogard, svetovalec za sodelovanje na področju kulture, in gospa Amandine Dubreuil Perronnet, Atašejka za sodelovanje na področju francoskega jezika. Poudarila sta željo po dobrem sodelovanju s Filozofsko fakulteto v okviru frankofonije in večjezičnosti ter potrdila sodelovanje Francoskega inštituta s fakulteto v obliki štipendij za študente, organizacijo dogodkov in tudi v Letu jezikov, ki bo zaznamovalo prihajajoče študijsko leto. Dogovorila sta se tudi za srečanje s predstavniki Oddelka za romanske jezike in književnosti ter Oddelka za prevajalstvo, ki bo v oktobru 2022.

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja

Javna promocija doktoric in doktorjev znanosti Univerze v Ljubljani

Doktorice in doktorji znanosti s Filozofske fakultete (foto: Bor Slana/STA)