Študentka Filozofske fakultete Monika Podlogar na 31. poletni univerzijadi

Predstavitev univerzitetne reprezentance je potekala 18. 7. 2023 na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani. (Foto: Slovenska univerzitetna športna zveza - SUSA)

Študentka magistrskega študija na naši fakulteti Monika Podlogar se bo udeležila 31. poletne univerzijade na Kitajskem, ki bo potekala med 28. julijem in 8. avgustom 2023. Monika bo nastopila v atletiki – skoku v višino in mnogoboju. Pred odhodom športnikov in spremljevalcev na to veliko študentsko športno tekmovanje je v torek, 18. 7. 2023, na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani potekala predstavitev univerzitetne reprezentance.

Na 31. poletni univerzijadi na Kitajskem bo Slovenijo zastopalo 25 športnikov in športnic, ki bodo tekmovali v sedmih različnih športnih panogah. Med njimi bo 13 študentk in 12 študentov.

Naši študentki in vsem ostalim udeleženkam in udeležencem želimo uspešna tekmovanja.

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko prejemnica Valvasorjeve nagrade za življenjsko delo

Ddr. Verena Vidrih Perko med predavanjem (foto: Nives Ličen)