Anketa o Listini EU o temeljnih pravicah

Pridružite se raziskavi o Listini EU o temeljnih pravicah. Mirovni inštitut je začel večjezično spletno anketo, da bi ocenil, kako se Listina EU o temeljnih pravicah uporablja in razume, ter zbral vaše dragocene povratne informacije, prispevke in najboljše prakse. Če ste organizacija civilne družbe, aktivist oz. aktivistka, zagovornik oz. zagovornica človekovih pravic (vključno z organi in institucijami za zaščito človekovih pravic) ali vas preprosto zanima varstvo temeljnih pravic v Evropi, je vaš prispevek bistven za oceno, kako se Listina EU o temeljnih pravicah dojema in uporablja v državah našega konzorcija.

Zakaj sodelovati?
- Rezultati raziskave bodo usmerjali razvoj politik in pobud za izboljšanje uporabe in izvajanja Listine EU o temeljnih pravicah v državah konzorcija.
- Namen ankete je oceniti raven ozaveščenosti o vsebini in ciljih Listine EU o temeljnih pravicah; vaša mnenja in znanje bodo pomagali opredeliti načine za izboljšanje prepoznavnosti Listine ter zagotoviti, da jo vsi poznajo in razumejo.
- Vaše sodelovanje bo pomagalo zbrati povratne informacije in najboljše prakse o tem, kako se lahko Listina uporablja kot ključno orodje za varstvo temeljnih pravic

Sodelovanje je anonimno in varno ter traja le 15–20 minut.

Povezava do ankete

Izzivi in možnosti študentske trajnostne mobilnosti

Sprememba GU Aljoša Kravanja

GU v tem tednu

Strokovna služba oddelka 3., 5. in 6.9.

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Dogodki s področja raziskovalnega dela