Društvo SOS telefon za ženske in otroke – žrtve nasilja išče prostovoljke

Društvo SOS telefon za ženske in otroke – žrtve nasilja je nevladna humanitarna organizacija, ki na nacionalni ravni že 34 let uspešno deluje na področju preprečevanja nasilja v družini in v drugih medosebnih odnosih. Pomemben del njihovega poslanstva je tudi podpiranje prostovoljskega dela. Prostovoljno delo se opravlja kot svetovalno delo na SOS telefonu za ženske in otroke – žrtve nasilja. Za opravljanje prostovoljnega dela je potrebno uspešno opraviti osnovno usposabljanje.

Ker potrebujejo nove prostovoljke za opravljanje svetovalnega dela na SOS telefonu za ženske in otroke – žrtve nasilja, vljudno vabijo na osnovno usposabljanje, ki bo potekalo v živo, v Ljubljani. Osnovno usposabljanje bo potekalo v oktobru. Če se boste odločili za udeležbo na osnovnem usposabljanju, to sporočite na elektronski naslov: prostovoljke@drustvo-sos.si.

Termini osnovnega usposabljanja
Opis prostovoljnega dela

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Oddelek za pedagogiko in andragogiko