Mednarodna konferenca o dodiplomskem raziskovanju – ICUR

Univerza v Ljubljani in zveza EUTOPIA pozivata vse Prešernove nagrajenke in nagrajence (tako na ravni UL kot na ravni fakultet in akademij) – diplomantke, diplomante prve stopnje (2019, 2020), da se prijavijo na Mednarodno konferenco o dodiplomskem raziskovanju – ICUR in svoje dosežke delijo s študentkami, študenti po vsem svetu. Lahko ste mlada diplomantka, mladi diplomant ali pa ste v času predstavitve vpisani na drugo stopnjo študija. Vabljeni študenti, študentke vseh smeri z izsledki raziskav čistih ali uporabnih znanosti.

Videokonferenca bo 28. in 29. septembra 2021. Potekala bo v različnih državah in na različnih celinah hkrati. Več o konferenci si lahko preberete na spletni strani https://www.icurportal.com/. Univerza v Ljubljani bo letos sodelovala drugič.

Prijavo z izvlečkom raziskave v angleščini (250 besed) pošljite do 25. maja 2021 na elektronski naslov Službe za mednarodno sodelovanje UL: Intern.office@uni-lj.si.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Martin Anton Grad

Oddelek za umetnostno zgodovino

Prof. Germ - izpiti iz Uvoda v ikonografijo (seznam)