Nov jezik - nova priložnost

Vabljeni na 60-urne jezikovne tečaje! Pri nas lahko izbirate kar med tridesetimi tujimi jeziki.

Vpis do 15. oktobra 2020.

Filozofska fakulteta v študijskem letu 2020/21 razpisuje tečaje iz skupno 30 klasičnih in modernih jezikov: albanščine, angleščine, arabščine, bolgarščine, češčine, francoščine, hrvaščine, italijanščine, japonščine, kitajščine, korejščine, latinščine, madžarščine, makedonščine, nemščine, nizozemščine, norveščine, nove grščine, perzijščine, poljščine, portugalščine, romunščine, ruščine, slovaščine, srbščine, stare grščine, stare indijščine (sanskrta), španščine, švedščine in turščine. Izvajajo jih ustrezno usposobljeni predavatelji in predavateljice z dolgoletnimi izkušnjami.

Več informacij

Oddelčni natečaj za oblikovanje naj novoletne voščilnice

Oddelek za azijske študije

Sprememba GU Hyeonsook Ryu