Znanstvenoraziskovalni inštitut

Posvetovanje o vmesni oceni Evropskega obrambnega sklada

Evropski obrambni sklad podpira skupne čezmejne raziskave in razvoj na področju obrambe. Sklad spodbuja sodelovanje med podjetji in raziskovalnimi ustanovami vseh velikosti in geografskega izvora v EU. Njegov cilj je nadaljnje povezovanje tehnološke in industrijske baze obrambe EU ter razvoj spretnosti in inovacijskega potenciala evropske industrije.

Vmesno oceno sklada je treba opraviti najpozneje štiri leta po začetku njegovega izvajanja.

Evropska komisija je objavila Poziv k predložitvi dokazov. Rok za mnenja je 21. 2. 2024 (do polnoči po bruseljskem času).

Referat, Oddelek za arheologijo, Oddelek za geografijo, Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Oddelek za umetnostno zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Cepljenje - klopni meningoencefalitis

SPREMEMBA URE PRI GOVORILNIH URAH MIRJAM MENCEJ V ČETRTEK, 9.MAJA 2024

ODPOVED SEMINARJA PRI DR. PODJEDU IN EKSKURZIJA V ZAGREB