Prijavnica za prostovoljce festivala Odprte hiše Slovenije 2023

Si želiš spoznati arhitekturo od blizu in postati del ekipe največjega arhitekturnega festivala?

K sodelovanju vabimo vse, ki jih zanimajo arhitektura, oblikovanje in delo z ljudmi. Iščemo ljudi najrazličnejših profilov, ki se želijo naučiti česa novega o grajenem okolju. K sodelovanju vabimo tudi vse, ki se ukvarjajo s fotografijo in bi želeli v času festivala prispevati fotografije z ogledov. 14. festival Odprte hiše Slovenije bo potekal od 14. do 16. aprila 2023.

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Novosti pri ocenjevanju aktivnosti bilateralnega sodelovanja in bilateralnih raziskovalnih projektov

Znanstvenoraziskovalni inštitut