Razpisi izmenjav v okviru mrež AEN, MAUI, REARI-RJ

Objavljen je razpis študentskih izmenjav za študijsko leto 2023-24 s konzorciji univerz AEN (Avstralija), MAUI (ZDA) in REARI-RJ (Brazilija).

Več informacij lahko študenti najdejo na spletnih straneh:

AEN
MAUI
REARI-RJ

Rok za prijavo je 7. 2. 2023. Prijave je potrebno oddati v Službo za mednarodno sodelovanje UL.

Kontakt: intern.office@uni-lj.si

Razpisi so objavljeni na spletni strani UL.

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Novosti pri ocenjevanju aktivnosti bilateralnega sodelovanja in bilateralnih raziskovalnih projektov

Znanstvenoraziskovalni inštitut