Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletna delavnica »Kaj lahko skupno raziskovalno središče naredi za vas« (14. 1. 2022)

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Skupno raziskovalno središče (JRC) Evropske Komisije v petek, 14. 1. 2022, organizirata virtualno delavnico, ki bo namenjena predstavitvi možnosti, ki jih ponuja skupno raziskovalno središče za raziskovalne organizacije, raziskovalce in raziskovalke. Dogodek bo trajal okvirno uro in pol, s pričetkom ob 10. uri.

Skupno raziskovalno središče je znanstveno - raziskovalni in izobraževalni center Evropske Komisije, ki ima že več kot petdeset let izkušenj in izvaja neodvisne raziskave v podporo oblikovanju EU in nacionalnih politik, še posebej v okviru ključnih izzivov današnje družbe, kot so pravično in konkurenčno gospodarstvo, digitalna transformacija, zaščita državljanov EU, trajnostni razvoj ter demografske spremembe.

Skupno raziskovalno središče upravlja tudi s šestimi centri znanja, prav tako sodeluje z več kot tisoč organizacijami, katerih raziskovalci in raziskovalke imajo dostop do raziskovalne infrastrukture ter raziskovalnih podatkov preko različnih sporazumov o sodelovanju. V okviru delavnice bodo predstavili različne možnosti, ki jih ponuja.

Več informacij in prijava: spletna stran organizatorja.

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia