Znanstvenoraziskovalni inštitut

Študija napredka pri izvajanju priporočila Sveta o spodbujanju samodejnega vzajemnega priznavanja visokošolskih in srednješolskih diplom ter rezultatov učnih obdobij v tujini

Generalni direktorat za izobraževanje, mladino, šport in kulturo (DG EAC) je začel študijo, v kateri ocenjuje napredek pri izvajanju priporočila Sveta o spodbujanju samodejnega vzajemnega priznavanja visokošolskih in srednješolskih diplom ter rezultatov učnih obdobij v tujini. Rezultati te študije bodo vodili v poročilo, ki ga bo Evropska komisija predložila Svetu do konca tega leta.

Del študije je raziskava, namenjena visokošolskim in srednješolskim izobraževalnim ustanovam z namenom identifikacije dobrih praks, izzivov in priložnosti za izboljšave v procesih priznavanja.

Dostop do ankete najdete na priloženi spletni povezavi.

Rok za oddajo ankete je petek, 23. september.

Sprememba GU Maja Malec

Oddelek za umetnostno zgodovino