Čas za slovenščino 1. Delovni zvezek za začetno učenje slovenščine kot drugega in tujega jezika za najstnike

Urednik: Damjana Kern, Mateja Lutar, Mihaela Knez, Tjaša Alič
Avtor: Damjana Kern, Matej Klemen, Mihaela Knez, Tjaša Alič
Učbeniški komplet Čas za slovenščino 1 je namenjen mladostnikom od dvanajstega do osemnajstega leta starosti, ki so v učenju slovenščine začetniki. Primeren je predvsem za učence oz. učenke in dijake oz. dijakinje, ki se s slovenščino prvič srečujejo pri svojem rednem šolanju v slovenskih ali dvojezičnih šolah v Sloveniji in zamejstvu ali pa so se intenzivnega začetnega učenja slovenščine lotili v sobotnih šolah in oddelkih dopolnilnega pouka slovenskega jezika in kulture v tujini. Učbeniški komplet sestavljata učbenik in delovni zvezek. Namenjen je za delo z učiteljem.

Leto izida: 2023

Zbirka: Učbeniki za učenje slovenščine kot drugega in tujega jezika

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje