Kako (še) spodbujati zaposlene: Nov izbor psiholoških pristopov od A do Ž

Avtor: Žan Lep, Eva Boštjančič
Knjiga predstavlja sistematičen, analitičen, celovit in uporaben pregled pristopov za uspešno in učinkovito ravnanje z ljudmi pri delu v številnih fazah (pri pridobivanju in zaposlovanju novih sodelavcev, ocenjevanju uspešnosti, skrbi za razvoj zaposlenih, oblikovanju organizacijske kulture, medkulturnem sodelovanju itd.) ter pri vodenju (komuniciranju, motiviranju, timskem delu itd.). Odlikuje jo pregledna poenotena struktura vsakega poglavja, vključujoč predstavitev nastanka in razvoja posameznega pristopa ter ključnih znanstvenih spoznanj v zvezi s pristopom, predstavitev posameznega pristopa z navedbo namena in ciljne skupine uporabnikov ter zanimive primere uporabe pristopa. Delo je namenjeno raziskovalcem, študentom vseh stopenj študija ter številnim praktikom – managerjem, strokovnjakom s področja ravnanja z ljudmi pri delu, mentorjem itd. Vsem naštetim ponuja zanimiv vpogled v sodobne pristope ravnanja z ljudmi pri delu ter navdih za uporabo teh pristopov v praksi.

Leto izida: 2022

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Jezikoslovni dan: 2. študentska konferenca Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje