Vabilo: Brucovanje Oddelka za primerjalno književnost 2022/23

Dragi bruci in ostali kolegi,

v Društvu študentov primerjalne književnosti smo v sodelovanju s Sekcijo študentov bibliotekarstva za vas organizirali Brucovanje Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo ter Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo 2022/23. Brucovanje bo potekalo 1. decembra 2022 v baru Livingroom (Igriška ulica 10 – v neposredni bližini Filozofske fakultete), s pričetkom ob 19. uri.

Za udeležbo bo potrebna vstopnica, ki jo boste v tednih pred dogodkom lahko kupili na fakulteti. Cena vstopnice je 3,00 € in vam omogoča naročilo ene gratis pijače. Razpored prodaje vstopnic bo sporočen naknadno. Poskrbeli bomo tudi, da ne bo manjkalo prigrizkov in zabave.

Za dodatne informacije lahko pišete na e-poštni naslov: brucovanje.pkbink@gmail.com.

Lepo vabljeni!

Najava razpisa za delovno mesto asistenta na Oddelku

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine